2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Podkarpackie
  6. Manager restauracji - Rzeszów
Dodane 22 kwietnia 2024

Manager-Kierownik restauracji

Wynagrodzenie

4 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Opis

Opis stanowiska:

Zapewnienie wysokiego standardu świadczonych usług oraz zadowolenia gości. Przeprowadza i nadzoruje program szkoleniowy, prowadzi wszystkie etapy procesu kadrowego, zapewnienie prawidłowego przepływu dokumentacji związanej z zatrudnieniem pracowników. Współtworzenie oraz realizacja budżetów i planów sprzedażowych. Kontrola stanów magazynowych i zamawianie towaru. Współpraca z działem marketingu w przygotowaniu akcji promocyjnych oraz reklamowych.

Wymagania:

  • pozytywne nastawienie,

  • znajomość standardów pracy w gastronomii,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętność zarządzania zespołem,

  • dobra organizacja pracy,

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z Gośćmi,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez formularz OLX z aktualną klauzurą RODO. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 807016106