2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Dolnośląskie
  6. Manager restauracji - Wrocław
  7. Manager restauracji - Fabryczna
Dominos Pizza
Dodane 25 kwietnia 2024

Manager/Kierownik zmiany Domino's pizza Wrocław

Wynagrodzenie

31 - 33 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Co kryje się za sukcesem jednej z najlepszych na świecie marek restauracyjnych? To ludzie, którzy chcą, aby każdy dzień był lepszy od poprzedniego. To co motywuje ludzi do pozostania z nami, to praca z pełnymi pasji i utalentowanymi współpracownikami, którzy chcą, aby Domino’s było najlepszą siecią pizzerii wszędzie tam, gdzie pojawia się restauracja.

Twoje zadania:

- Współrealizacja celów sprzedażowych poprzez wsparcie zespołu pracującego na zmianie - Aktywna pracą w restauracji - Zarządzaniem zmianą, w celu zapewnienia przestrzegania standardów firmy przez zespół - Wsparcie młodej kadry, która dopiero rozpoczyna przygodę w branży

Nasze oczekiwania:

- Umiejętność zarządzania zespołem i interpersonalne - komunikowanie bieżących celów, wymogów i zasad należy do codzienności na tym stanowisku - Bycie osobą dyspozycyjną, zaangażowaną, sumienną oraz decyzyjną - Aktualna książeczka Sanepid lub chęć jej wyrobienia - Mile widziane posiadanie doświadczenia we współzarządzaniu lokalem gastronomicznym lub prowadzeniu zmiany w lokalu gastronomicznym/stacji benzynowej, sklepie

Oferujemy:

- Wynagrodzenie 29 - 33 zł brutto/h - Pracę na podstawie: umowy zlecenia, umowy B2B, umowy o pracę - Comiesięczny system premiowy - Zniżki na nasze produkty - Zniżka na kartę sportową - Posiłek pracowniczy (pizza za 5zł) - Ubezpieczenie NNW od pierwszego dnia pracy bez dodatkowych opłat - Pracę dostępną od zaraz - Udział w rozwoju w jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku w branży gastronomicznej

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 909534215