2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 24 kwietnia 2024

Manager Klienta Kluczowego

Wynagrodzenie

8 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlineZapraszamy seniorów

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz Klientów indywidualnych

  • Zapewnienie aktualnym i potencjalnym Klientom wysokiej jakości zindywidualizowanej obsługi

  • Budowanie długotrwałych poprawnych relacji z nowymi i obecnymi Klientami

Nasze wymagania

  • Jesteśmy otwarci na każdą grupę wiekową - również na osoby 50+

  • Wyłącznie biegła w mowie i piśmie znajomość języka polskiego (nie wymagamy absolutnie znajomości języków obcych)

  • Wykształcenie co najmniej średnie

  • Pozytywne nastawienie do życia ;)

  • Rozwinięte zdolności interpersonalne (wysoki poziom komunikacji)

  • Wysoka kultura osobista

  • Wysokie nastawienie na realizację własnych celów osobistych oraz zawodowych

  • Konsekwencja w działaniu

  • Umiejętność pracy z czasem

To oferujemy

  • Umowa o pracę, zlecenie lub kontrakt menedżerski

  • Najwyższe z możliwych wynagrodzeń w branży

  • Partnerskie podejście

  • Możliwość tworzenia ciekawego, innowacyjnego w skali kraju projektu

  • Możliwość rozwoju osobistego w energicznym zespole profesjonalistów

  • Możliwość budowy własnego zespołu

O nas

BLACK LION tworzą ludzie cechujący się profesjonalizmem, ekspercką wiedzą na co dzień kompleksowo wspierający zarówno Klientów firmowych jak i indywidualnych.

Nasz zespół posiada bardzo duże, poparte sukcesami, doświadczenie dotyczące finansów, prawa, oraz wszelkiej optymalizacji kosztów zarówno dla Klientów firmowych jak i indywidualnych.

Gwarantujemy profesjonalne podejście i skuteczne prowadzenie spraw naszych Klientów.

W naszym portfolio posiadamy szereg kompleksowych usług oraz rozwiązań dających Klientom możliwość współpracy z jedną firmą w pełnym zakresie.

Zapewniamy naszym Klientom fachową, rzetelną pomoc najlepszych: bankierów, analityków, księgowych, finansistów, prawników oraz opiekunów dbających o należytą koordynację współpracy.

Jeżeli poszukujesz szansy na pozytywną zmianę w życiu to ta oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie!

Jeżeli masz, podobnie jak my - dość nudnej pracy, która wiążę Twoją kreatywność oraz marzenia, śmiało aplikuj - jeżeli nie, to nawet nie pisz!

Jeżeli chcesz cieszyć się pieniędzmi i czasem wolny to nie zwlekaj!

Jesteśmy doświadczonym zawodowo zespołem ludzi pragnącym znacznie więcej od życia niż szara przeciętność. Nie skupiamy się na problemach, ale je aktywnie rozwiązujemy - cenimy pomocność, otwartość i uśmiech.

Jeżeli podoba Ci się nasze podejście - aplikuj, na pewno odnajdziesz się w naszym zespole!

BLACK-LION.CO

black-lion.co/rekrutacja

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 897011399