2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Kujawsko-pomorskie
  6. Manager restauracji - Brodnica
Dodane 09 kwietnia 2024

Manager klubu / Kierownik baru – Brodnica

Wynagrodzenie

36 - 44 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Brodnica

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaKadra kierowniczaRekrutacja online

Poszukujemy managera klubu/kierownika baru do dołączenia do naszego zespołu.

Zakres obowiązków:

  • praca za barem i nadzorowanie zespołu;

  • odpowiedzialność za weekendowe operacje klubu, w tym zarządzanie personelem, organizacja wydarzeń i promocji;

  • utrzymanie najwyższych standardów obsługi klienta, zapewnienie wyjątkowych doświadczeń dla gości;

  • zarządzanie budżetem i finansami klubu, w tym raportowanie finansowe i analiza kosztów;

  • kontrolowanie stanów magazynowych;

  • rekrutacja, szkolenie i rozwijanie zespołu pracowników;

  • współpraca z dostawcami i partnerami zewnętrznymi;

  • monitoring trendów rynkowych i dostosowywanie oferty klubu do zmieniających się oczekiwań klientów.

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki, odpowiadające Twoim umiejętnościom i doświadczeniu,

  • premie uznaniowe,

  • szansę na rozwój zawodowy poprzez szkolenia branżowe,

  • pracę w dynamicznym środowisku ze zgranym zespołem.

Dołącz do nas!

Jeśli jesteś zainteresowany/a, prosimy o przesłanie CV.

Lokalizacja

Brodnica,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Brodnica
ID: 910464432