2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Podkarpackie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Przemyśl
Dodane 29 kwietnia 2024

Manager marketingu i sprzedaży domów mobilnych, praca w Przemyślu.

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Przemyśl

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy osobę odpowiedzialną za sprzedaż i marketing domów mobilnych naszej firmy

www.kieryk.com

Obowiązki kandydata:

Prowadzenie działań reklamowych i promocyjnych.

Aktualizacja strony www

Monitorowanie rynku i konkurencji oraz analiza danych marketingowych.

Nawiązywanie kontaktów z klientami, prowadzenie korespondencji, przygotowywanie ofert, wyceny domów, finalizacja umów.

Doskonalenie strategii marketingowej i sprzedażowej w celu zwiększenia efektywności działania firmy

Wymagania:

Doświadczenie w branży marketingu i sprzedaży na podobnym stanowisku.

Umiejętność planowania i realizacji strategii marketingowej oraz sprzedażowej

Zdolność do kreowania innowacyjnych kampanii marketingowych i sprzedażowych.

Doskonałe umiejętności interpersonalne i zdolność budowania relacji z klientami.

Kreatywność, samodzielność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Znajomość języka angielskiego i niemieckiego.

Znajomość social mediów, kampanii google.

Podstawowe wynagrodzenie plus prowizja od sprzedaży.

Praca na pełny etat w Przemyślu.

Lokalizacja

Przemyśl,

Podkarpackie

Podkarpackie, Przemyśl
ID: 913717086