2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Zarządzanie hotelem
  5. Zarządzanie hotelem - Zachodniopomorskie
  6. Zarządzanie hotelem - Ustronie Morskie
Dodane 11 kwietnia 2024

Manager obiektu apartamentowego

Lokalizacja

Ustronie Morskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Nowo otwierany obiekt w Ustroniu Morskim poszukuje managera

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie operacyjne celem zapewnienia efektywnej działalności obiektu apartamentowego z niewielką restauracją i basenem

  • inwentaryzacje, rozliczenia, kontrolowanie faktur i zamówień

  • opracowanie strategii marketingowo-sprzedażowej, pozyskiwanie nowych klientów

  • tworzenie i realizacja budżetu operacyjnego

  • wdrażanie rozwiązań, nadzorowanie przestrzegania standardów operacyjnych, optymalizacja procesów

  • budowanie pozytywnych relacji z klientami, dbałość o jakość obsługi i pozytywny wizerunek obiektu

  • nadzorowanie i koordynowanie pracy podległego personelu

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży hotelarsko–gastronomicznej – wymóg niezbędny

  • umiejętność kompleksowego zarządzania zespołem oraz obiektem

  • biegła znajomość języka angielskiego

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office/oprogramowanie hotelowe)

  • umiejętność wyznaczania priorytetów i koordynowania kilku zadań jednocześnie

  • skuteczność w działaniu i determinacja w dążeniu do celu

  • elastyczność i dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilna forma zatrudnienia w oparciu o dowolną formę umowy

  • odpowiedzialne stanowisko z perspektywą rozwoju zawodowego

  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia

  • komfortowe warunki pracy i nowoczesne narzędzia pracy

  • szeroki pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka medyczna, spotkania integracyjne, zniżki na firmowe usługi)

Lokalizacja

Ustronie Morskie,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Ustronie Morskie
ID: 911040438