2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Pułtusk
Dodane 06 maja 2024

Manager Obsługi Biura i Administracji w showroomie w Pułtusku

Wynagrodzenie

4 300 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pułtusk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Firma Meble Diana, rozpoznawalna marka działająca w branży meblowej na terenie Polski od ponad 20 lat, w związku z rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko Managera Obsługi Biura i Administracji w showroomie w Pułtusku.

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie administracji biurowej

  • Obsługa programów ERP do księgowości

  • Administracja i obsługa platformy sklepu online na systemie WordPress

  • Wsparcie działu sprzedaży

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zatrudnienie w oparciu o samozatrudnienie, umowa zlecenie lub umowa o pracę.

  • Godziny pracy stacjonarnej (PON-PT: 10-17, SOB: 10-14) w showroomie w Pułtusku

  • Samodzielne i wyposażone stanowisko biurowe (wraz z laptopem i telefonem)

  • Kompleksowe wdrożenie i szkolenia dostosowane do potrzeb

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych

  • Doświadczenie w obsłudze programów księgowych

  • Biegłość w obsłudze administracji systemu WordPress

  • Biegłość w obsłudze programów pakietów Ms Office (Word, Excel) i Google

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta

  • Nadzorowanie procesu realizacji zamówień

  • Obsługa kasy fiskalnej oraz prowadzenie ewidencji sprzedaży

  • Dbanie o prawidłową ekspozycję produktów w punkcie sprzedaży

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • Komunikatywność, samodzielność oraz dobra organizacja pracy

  • Miejsce zamieszkania w Pułtusku lub okolicy

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, zorganizowaną i posiadającą doświadczenie w obszarze administracji biurowej oraz chcesz dołączyć do zespołu w renomowanej firmie z branży meblowej, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Prosimy o przesyłanie CV na adres email: w temacie wpisując "Manager Obsługi Biura i Administracji - Pułtusk".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami.

Informujemy, że aplikując na niniejsze ogłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, w zakresie niewskazanym w przepisach prawa pracy, przez Meble Diana z siedzibą w Pułtusku (06-100), ul. Adama Mickiewicza 36W w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Administratora na adres e-mail: na stronie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłości na potrzeby innych procesów rekrutacyjnych, w CV zamieść następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez Meble Diana z siedzibą w Pułtusku (06-100), ul. Adama Mickiewicza 36W.” Pełną informację dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych, znajdziesz na stronie www.

Lokalizacja

Pułtusk,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pułtusk
ID: 903373332