2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Dolnośląskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Lwówek Śląski
Dodane 08 kwietnia 2024

Manager Oddziału Bankowego

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lwówek Śląski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaRekrutacja online

Obecnie dla jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek bankowych w Polsce poszukujemy kandydatów chcących kontynuować karierę zawodową w sprzedaży usług finansowych na stanowisku Managera Oddziału Bankowego

Godziny pracy: 9-17

Miejsce pracy: Oddział bankowy w Lubaniu

Twój zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za wynik sprzedażowy placówki bankowej,

  • Dbałość o zachowanie standardów pracy całego zespołu,

  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo sprzedaży i zarządzanie oddziałem zgodnie z procedurami,

  • zarządzanie zespołem Doradców Klienta, m.in. rekrutowanie, wdrażanie, szkolenie i motywowanie nowych oraz obecnych pracowników,

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

  • planowanie i udział w akcjach marketingowych,

Nasze wymagania:

  • minimum średnie wykształcenie (mile widziane wyższe),

  • min. roczne doświadczenie na stanowisku managerskim w strukturach sprzedaży (usługi finansowe, telekomunikacyjne, ubezpieczenia lub pokrewne) lub min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży w powyższych branżach,

  • umiejętność planowania, organizacji pracy własnej oraz zespołu,

  • komunikatywność, kreatywność i świadomość biznesowa,

  • duże zaangażowanie oraz motywacja do pracy i osiągania celów,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu długotrwałych relacji,

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • wynagrodzenie podstawowe oraz bardzo atrakcyjny system premiowy, który nas wyróżnia od innych,

  • możliwość rozwoju zawodowego - jasno określona ścieżka kariery,

  • profesjonalny pakiet szkoleń początkowych oraz podnoszących kwalifikacje,

  • przyjazną atmosferę i ducha współpracy,

  • Atmosferę opartą na zaufaniu i współpracy,

  • Przejrzystą ścieżkę rozwoju,

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV poprzez opcję odpowiedz. Informuję, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., nr 0, poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Lokalizacja

Lwówek Śląski,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lwówek Śląski
ID: 890846228