2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Śląskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Katowice
  7. Zarządzanie sprzedażą - Załęska Hałda-Brynów cz. Zach.
Dodane 25 kwietnia 2024

Manager oddziału Spice Gears Academy

Wynagrodzenie

4 500 - 4 570 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Załęska Hałda-Brynów cz. Zach.

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z rozwojem firmy ACADEMY SPICE GEARS POLAND SP. Z O.O. SP.K. poszukuje Managera, który będzie odpowiedzialny za utworzenie oddziału na danym terenie oraz jego dalszy rozwój. Stanowisko to będzie wymagało nie tylko zdolności organizacyjnych i strategicznego myślenia, ale także umiejętności kierowania i motywowania zespołu oraz doskonałego zrozumienia branży i lokalnych warunków rynkowych, w celu skutecznego planowania sposobu rozwoju nowego oddziału.

Od kandydatów oczekujemy doświadczenia na podobnym stanowisku oraz chęci współtworzenia i rozwoju firmy.

Wynagrodzenie : 3500 zł netto + premia

Twój zakres obowiązków:

• Stały kontakt z Klientami, dbanie o ich satysfakcję i jakość świadczonych usług,

• Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,

• Rozwój usług na lokalnym rynku,

• Odpowiedzialność za realizację strategicznych celów firmy w oddziale,

• Nadzór nad budżetem i realizacja założeń finansowych oddziału,

• Raportowanie swojej działalności do centrali,

• Reprezentowanie spółki oraz współpraca z firmami zewnętrznymi.

Nasze wymagania:

• Mile widziane doświadczenie na stanowisku menedżerskim,

• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

• Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,

• Prawo jazdy kat. B,

• Odpowiedzialność i nastawienie na realizację zadań,

• Umiejętność pracy wielozadaniowej i pod presją czasu,

• Samodzielność oraz inicjatywa w działaniu,

• Umiejętność planowania, organizacji oraz kontroli pracy własnej i zespołu,

• Aktywne działania i zaangażowanie w reprezentowanie i rozwój marki.

To oferujemy:

• Stanowisko pozwalające na podejmowanie ambitnych wyzwań zawodowych,

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy B2B, umowa o pracę lub umowy zlecenie,

• Wsparcie i przyjazną atmosferę wśród otwartych i kreatywnych osób.

Prosimy o umieszczenie zapisu na CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV wraz ze zdjęciem.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Załęska Hałda-Brynów cz. Zach.
ID: 914414297