2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Katowice
  7. Administracja, prace biurowe - Bogucice
Dodane 15 kwietnia 2024

Manager operacyjny w Bajce Pana Kleksa

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Bajka Pana Kleksa to druga najlepsza atrakcja dla dzieci w Polsce, wyróżniona Certyfikatem na Najlepszy Produkt Turystyczny przyznany przez Polską Organizację Turystyczną. Jesteśmy obiektem całorocznym, powstałym w grudniu 2019 roku, łączącym edukację z rozrywką. Zachęcamy do odkrywania świata, poprzez eksperymenty i doświadczenia, uczymy twórczego myślenia i budujemy świadomość ekologiczną. Z tego powodu chętnie odwiedzają nas nie tylko klienci indywidualni, ale także liczne grupy szkolne i przedszkolne. Organizujemy niezapomniane urodziny 7 dni w tygodniu. W związku z tym poszukujemy osoby na stanowisko:

Manager Operacyjny

Obowiązki

  • zarządzanie oraz nadzór zespołami: przewodników, recepcji, strefy gastronomicznej oraz organizacja pracy całego obiektu,

  • delegowanie zadań i motywowanie pracowników,

  • tworzenie harmonogramu obiektu,

  • tworzenie grafików pracy,

  • monitorowanie ilości materiałów niezbędnych do przeprowadzenia warsztatów, przyjęć urodzinowych oraz wycieczek grup szkolnych,

  • ścisła współpraca z działem sprzedaży oraz marketingu,

  • rekrutacja nowych pracowników,

  • zapewnienie funkcjonowania obiektu zgodnie z wewnętrznymi standardami,

  • dbanie o logistykę, właściwy poziom obsługi gości i wizerunek obiektu,

  • kontrola kosztów,

  • opracowywanie raportów sprzedażowych.

Kwalifikacje

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. rok,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz delegowaniu zadań,

  • dobra organizacja pracy,

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,

  • sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • umiejętność rozwiązywania konfliktów i osiągania kompromisów,

  • umiejętność radzenia sobie ze stresem,

  • wielozadaniowość,

  • gotowość do pracy w weekendy,

  • otwartość na dynamikę i zmiany w codziennej pracy,

  • łatwość w nawiązywaniu relacji z klientem,

  • mile widziana duża kreatywność i innowacyjność,

  • mile widziane prawo jazdy kat. B,

Co oferujemy:

  • umowa o pracę na pełny etat,

  • niezbędne narzędzia pracy: laptop oraz telefon służbowy,

  • szkolenie przygotowujące do pracy,

  • przyjazna atmosfera pracy,

Jeśli jesteś zainteresowany - wyślij CV oraz napisz kilka słów o sobie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez JuBlaMa sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach."

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 911960520