2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Zawiercie
  7. Administracja, prace biurowe - Centrum
Dodane 23 kwietnia 2024

Manager projektów unijnych w Czechach

Wynagrodzenie

5 500 - 5 550 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zawiercie, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Do naszego czesko-polskiego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko managera projektów unijnych, który m.in. będzie odpowiedzialny za obsługę grup w Czechach i zarządzanie zespołem. Szukamy osoby komunikatywnej, odpowiedzialnej, znającej i rozumiejącej kulturę czeską.

Wymagania:

- koordynowanie grup przyjeżdżających do Czech na staże, wymiany międzynarodowe, szkolenia, głównie w ramach Programu Erasmus+;

- gotowość do pracy stacjonarnej w biurze w Zawierciu (około trzech dni w tygodniu) oraz wyjazdów do Czech (Ostrawa), średnio dwa dni w tygodniu;

- gotowość do ewentualnych wyjazdów do Czech w weekendy;

- dyspozycyjność i odpowiedzialność w wykonywaniu zadań;

- umiejętność zarządzania zespołem (delegowanie zadań, weryfikowanie stanu zleconych zadań) i nadzorowania wydatków finansowych;

- nawiązywanie współpracy z hotelami, gdzie będą kwaterowane grupy;

- nawiązywanie współpracy z pracodawcami, u których uczniowie będą odbywać staże zawodowe;

- dobra orientacja w terenie i umiejętność radzenia sobie w nieprzewidzianych sytuacjach;

- wysoki poziom kultury osobistej;

- wysoki poziom umiejętności społecznych, łatwość nawiązywania kontaktów;

- umiejętność pracy pod presją czasu;

- obsługa komputera (pakiet MS Office, Word, Excel);

- prawo jazdy kategorii B;

- znajomość języka czeskiego będzie dodatkowym atutem;

- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:

- stała współpraca z grupami, hotelami, stażodawcami/pracodawcami;

- dbałość o wysoką jakość realizowanych projektów (mobilności), odpowiadanie na potrzeby partnerów’

- nawiązywanie i rozwijanie współpracy z hotelami, pracodawcami w Czechach;

- nadzorowanie pracy zespołu;

- nadzorowanie wydatkowania finansów i dokumentów.

Oferujemy:

- pracę na cały etat;

- wynagrodzenie początkowe w wysokości 5500, 00 brutto + premie;

- pracę w przyjaznym zespole;

- możliwość rozwoju zawodowego;

- spotkania i wyjazdy integracyjne;

- samochód służbowy;

- telefon służbowy.

Śląskie

Śląskie, Zawiercie, Centrum
ID: 913935555