2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Tarnowo Podgórne
Dorota
Dodane 17 maja 2024

Pracownik działu sprzedaży

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

POSTAL STEEL GROUP POLSKA Sp. z o.o. zatrudni

                                Pracownika Działu Sprzedaży

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną, kartę Multisport,

  • stałe godziny pracy.

Oczekujemy:

  • doświadczenia sprzedażowego,

  • wysokiej kultury osobistej,

  • wykształcenia minimum średniego,

  • znajomość programu CDN XL mile widziana.

Kluczowe obowiązki:

  • obsługa klienta B2B, B2C – telefonicznie i online,

  • wystawianie dokumentów sprzedażowych i magazynowych,

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji handlowych,

  • współpraca z innymi działami firmy.

POSTAL STEEL GROUP Polska Sp. z o.o. właściciel BONMARIO.COM - platformy e-commerce bazującej na najlepszych rozwiązaniach informatycznych. Naszym celem jest zbudowanie największego serwisu oferującego towary pod hasłem „Wszystko dookoła domu!” .

Oferujemy kilka tysięcy produktów dostępnych od ręki z naszego magazynu wysokiego składu o powierzchni ponad 5000 m2 z nowoczesną infrastrukturą i rozwiniętą siecią sprzedaży w Polsce i Europie.

Prosimy również o dołączenie do aplikacji poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Postal Steel Group Polska Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. z 2002r., nr 101, poz. 926 z póź. zm.).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W związku z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w Pani/Pana dokumentach aplikacyjnych jest Firma Postal Steel Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie Podgórnym 62-080, przy ul. Sowiej 6.

Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji i na czas jej trwania, oraz podjęcia ewentualnych działań koniecznych przed zawarciem umowy.

Ma Pani/Pan prqawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Dane nie będą udostępniane innym odbiorcom.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Tarnowo Podgórne
ID: 917387817