2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Pomorskie
  6. Manager restauracji - Gdańsk
  7. Manager restauracji - Wrzeszcz
Dodane 15 maja 2024

Manager Restauracji Billy's American Restaurants

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Billy's American Restaurants poszukuje Managera Restauracji

Miejsce pracy: Trójmiasto

Zakres obowiązków:

  • Rekrutacja personelu,

  • Odpowiedzialność za sprawne i efektywne funkcjonowanie restauracji,

  • Nadzór nad grafikami,

  • Dbanie o utrzymanie stałego zespołu i pozytywną atmosferę,

  • Nadzorowanie rozliczeń,

  • Dbanie o dobry wizerunek, miłą atmosferę, relacje z gośćmi,

  • Sprawowanie pieczy nad zespołem kierowników - wyznaczanie zadań, celów,

  • Nadzorowanie wyników,

  • Kontrolowanie jakości serwisu kelnerskiego, organizowanie i prowadzenie szkoleń.

Wymagania:

  • Uczciwość, zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Umiejętność podejmowania samodzielnych szybkich decyzji w trudnych sytuacjach,

  • Wysokie umiejętności zarządzania pracą zespołu,

  • Wysoka dyspozycyjność, w tygodniu oraz w weekendy,

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Doświadczenie w gastronomii na stanowisku kierownika lokalu lub wyższym min. 2 lata.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Realne możliwości rozwoju oraz udział w tworzeniu standardów firmy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 875220826