2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Kujawsko-pomorskie
  6. Manager restauracji - Cekcyn
Dodane 30 kwietnia 2024

Manager Restauracji - Restauracja Cekcyn

Wynagrodzenie

6 800 - 7 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Cekcyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

NIEWIEŚCIN Sp. z o.o. - firma o ustabilizowanej pozycji wśród konkurencji i klientów, działająca głównie na rynku mięsa świeżego i jego przetworów

zatrudni

Managera Restauracji – miejsce pracy: Cekcyn

Oczekujemy:

·       doświadczenie w branży gastronomicznej

·       dyspozycyjności ( praca w weekendy, wieczorami)

·       zaangażowania  i chęci podnoszenia kwalifikacji

·       wysoka kultura osobista oraz zorientowanie na świadczenie usług na najwyższym poziomie

·       doskonała organizacja pracy własnej i podległego zespołu

·       dbanie o dobrą atmosferę w pracy

·       łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole jak i indywidualnie

·       umiejętność planowania, analitycznego myślenia oraz pracy pod presją czasu

·       samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone obowiązki

·       rzetelność, terminowość oraz dbałość o szczegóły

Oferujemy:

·        bogaty pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, paczki, nagrody jubileuszowe, niskooprocentowane pożyczki i inne)

·        ubezpieczenie grupowe oraz członków rodziny

·        terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie

·        szkolenie na stanowisku pracy

·        możliwość rozwoju osobistego

·        pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

·        niezbędne materiały i urządzenia wspierające realizację zadań

·        możliwość skorzystania z karty multisport

Twoje zadania:

·       zarządzanie i koordynacja pracy restauracji

·       bieżąca obsługa gości restauracji ( praca jako kelner, barman)

·       odpowiedzialność za zbudowanie zgranego zespołu i jego rozwój

·       kreowanie polityki produktowej restauracji

·       promowanie i marketing związany z biznesem

·       tworzenie, ulepszanie i wprowadzanie nowych procedur, koncepcji niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania restauracji

·       zapewnienie najwyższej jakości obsługi Gości i dbałość o standard serwowanych produktów

·       realizowanie wyznaczonych celów biznesowych

·       tworzenie budżetu, kontrola i optymalizacja kosztów

·       przygotowywanie raportu dziennego kasowego

·       przygotowanie inwentaryzacji

MILE WIDZIANE OSOBY POSIADAJĄCE ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie ofert  na adres mailowy lub kontakt telefoniczny. Zdjęcie w aplikacji mile widziane.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. SKŁADAJĄC SWOJĄ OFERTĘ, BARDZO PROSZĘ O ZAMIESZCZENIE PONIŻSZEGO OŚWIADCZENIA.

"Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów przeprowadzenia rekrutacji przez Niewieścin Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszczu, Niewieścin 8, 86-120 Pruszcz."

Lokalizacja

Cekcyn,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Cekcyn
ID: 913861040