2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Dolnośląskie
  6. Manager restauracji - Wrocław
  7. Manager restauracji - Stare Miasto
Dodane 22 kwietnia 2024

Manager Restauracji Thai Thai Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Managera Restauracji. Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za skuteczne zarządzanie codziennymi operacjami restauracji, zapewniając wysoką jakość obsługi klienta, utrzymanie standardów jakości żywności oraz efektywny rozwój zespołu.

Obowiązki:

Nadzór nad codziennymi operacjami restauracji, włączając w to zarządzanie personelem, kontrolę kosztów, planowanie menu oraz zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.

Rekrutacja, szkolenie i motywowanie personelu, dbając o rozwój ich umiejętności oraz zwiększanie zaangażowania w pracę.

Zapewnienie przestrzegania przepisów dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa oraz standardów higieny w miejscu pracy.

Skuteczne zarządzanie zapasami i zamówieniami, monitorowanie poziomu zapasów oraz kontrola kosztów.

Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami, rozwiązywanie problemów oraz reagowanie na ich potrzeby i sugestie.

Analiza danych dotyczących wydajności restauracji oraz opracowywanie strategii działania w celu zwiększenia rentowności i efektywności operacyjnej.

Wymagania:

Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży gastronomicznej.

Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

Zdolność do skutecznego zarządzania czasem i priorytetami.

Umiejętność pracy w zespole oraz motywowania innych do osiągania celów.

Zorientowanie na detale i umiejętność podejmowania szybkich decyzji.

Wykształcenie wyższe (mile widziane, ale nie wymagane).

Oferujemy:

Możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej międzynarodowej grupie restauracji o ugruntowanej pozycji na rynku.

Konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjne benefity.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 913641144