2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Wielkopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Bralin
Dodane 20 kwietnia 2024

Manager sklepu internetowego

Lokalizacja

Bralin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy zdolnych i dynamicznych osób, które chcą pracować i rozwijać się w branży E-commerce. Naszą firmę tworzy zespół młodych, ambitnych i kreatywnych ludzi. Jeżeli szukasz ciekawej, pełnej wyzwań pracy w której masz bezpośredni wpływ na dalsze budowanie marki, dołącz do naszego zespołu.

W związku z dalszym rozwojem Fabryka Mebli MARS w Bralinie poszukuje osoby na stanowisko :

  • Manager ds. sprzedaży internetowej E- commerce

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie zmian w obszarach: zawartości strony internetowej sklepu i realizacji założeń wizerunkowych marki itp

  • opracowywanie i realizacja internetowych działań marketingowych, w tym tworzenie treści marketingowych

  • współtworzenie i realizacja strategii e-commerce oraz dbałość o poprawne działanie kanałów sprzedaży online PL i DE .

  • udział w projektowaniu funkcjonalności strony internetowej sklepu.

Wymagania:

  • doświadczenie w e-commerce

  • dobra znajomość narzędzi e-commerce oraz narzędzi do analizy sprzedaży (SEO, monitorowania internetu, analizy konkurencji)

  • znajomość platform sprzedażowych

  • znajomość systemów CMS

  • znajomość html/CSS/php

  • mile widziana znajomość j.niemieckiego

  • umiejętność aktywnego poszukiwania rozwiązań i myślenia strategicznego.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie z wieloletnim doświadczeniem na dynamicznie rosnącym rynku

  • Wynagrodzenie stałe w zależności od posiadanej wiedzy i umiejętności i dodatkowo wynagrodzenie związane z wynikami sprzedaży

  • Umowa o pracę

  • Stałe zatrudnienie.

Kontakt : osobisty w siedzibie firmy Bralin ul. Namysłowska 9b lub telefoniczny 51*******39.

Praca dla kobiet oraz mężczyzn.

CV proszę składać na adres rekrutacja malpa mars-meble.pl

Skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Lokalizacja

Bralin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Bralin
ID: 818597229