2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Śląskie
  6. Spedycja - Tychy
Radosław Bugaj
Dodane 28 maja 2024

Manager Spedycji

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Dla naszego klienta, uznanej firmy transportowo-spedycyjnej, która została uhonorowana tytułem "Operatora Logistycznego Roku 2023", "Pracodawcy TSL 2023", a także "Solidny Pracodawca" 2022 i 2023. Jako lider w branży międzynarodowego transportu drobnicowego ze zróżnicowaną flotą własną, infrastrukturą własnych obiektów magazynowych typu cross-dock poszukujemy nowego członka zespołu na stanowisko:

  • Manager Spedycji;

  • Lokalizacja: Tychy;

GŁÓWNE OBOWIĄZKI

  • Zarządzanie i rozwijanie zespołu spedycyjnego,

  • Organizacja obsługi spedycyjnej klientów na rynku spot na podstawie zapytań z działu handlowego,

  • Negocjowanie warunków współpracy i standardów obsługi,

  • Pozyskiwanie i rozbudowa bazy przewoźników, w tym zagranicznych,

  • Nadzorowanie procesu obsługi klienta i prowadzonych działań operacyjnych,

  • Monitorowanie jakości oferowanych usług,

  • Współkształtowanie procesów w dziale – wdrażanie i ich egzekwowanie,

OCZEKIWANIA

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku Team Leadera lub Kierownika działu spedycji - warunek konieczny,

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny,

  • Znajomość specyfiki usług spedycyjnych i branży transportowej w Europie,

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień i dokumentacji związanej z transportem drogowym i spedycją,

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz nastawienie na osiąganie wyników,

  • Doskonałe umiejętności organizacji pracy własnej i podległego zespołu,

  • Mile widziana znajomość innego języka obcego, np. niemieckiego,

  • Znajomość środowiska Windows i MsOffice.

  • Prawo jazdy kat. B,

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • Wysokie wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowania oparty na wynikach pracy,

  • Jasną i sprecyzowaną ścieżkę rozwoju zawodowego wewnątrz organizacji,

  • Grupowe ubezpieczenie na życie;

  • Karta Multisport;

  • Szkolenia specjalistyczne;

  • Dedykowany program wdrożeniowy;

  • Program rekomendacji pracowników,

  • Inicjatywy dobroczynne i spotkania integracyjne.

W aplikacji proszę o umieszczenie klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MoveON! Consulting Radosław Bugaj z siedzibą ul. Jasna 36/6, 43-190 Mikołów dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 918269349