2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Śląskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Chybie
Dodane 04 kwietnia 2024

Manager Sprzedaży

Lokalizacja

Chybie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Dla kogo jest ta oferta?

Jeśli:

  • lubisz wyzwania sprzedażowe

  • masz doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów B2B w branży przemysłowej

  • łatwo nawiązujesz kontakty biznesowe

  • masz rozwinięte umiejętności negocjacyjne

  • jesteś zaangażowany i zdeterminowany na realizację celów

  • rozumiesz zagadnienia techniczne

  • posiadasz doświadczenie w budowaniu i optymalizowaniu procesów sprzedażowych

  • masz zmysł analityczny i potrafisz wyciągać trafne wnioski

  • jesteś osobą samodzielną i dobrze zorganizowaną

...to być może jesteś osobą, której szukamy,

a szukamy obecnie doświadczonej osoby, która wesprze nasz zespół w zakresie budowania optymalnych procesów sprzedażowych oraz wzmocni działania w obszarze pozyskiwania nowych klientów krajowych i zagranicznych jak również usprawni obsługę już obecnych.

Dlaczego my?

Odlewnia Kowala to rodzinna firma z polskim kapitałem, która z sukcesem spełnia oczekiwania klientów już od ponad 37 lat. Naszymi Klientami są głównie firmy z branży elektrotechnicznej, maszynowej, rolniczej zarówno w Polsce jak i w całej Europie.

Specjalizujemy się w produkcji odlewów ze stopów aluminium, wykorzystując zarówno technologie ciśnieniowe, jak i piaskowe, obróbkę CNC, druk 3D. Żeby jeszcze lepiej spełniać oczekiwania naszych Klientów nieustannie unowocześniamy nasz park maszynowy poszukując innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Jesteśmy zaangażowanym zespołem specjalistów, który liczy 70 osób. Naszym celem jest tworzenie produktów z pasją i precyzją w atmosferze współpracy i ciągłego rozwoju.

Co będziesz robić?

Twoją najważniejszą rolą i odpowiedzialnością będzie zdobywanie nowych Klientów i projektów tak, aby systematycznie zwiększać sprzedaż naszej firmy.

Zakres obowiązków:

  • rozpoznawanie potencjału nowych rynków zagranicznych i opracowanie strategii rozwoju sprzedaży

  • nadzór nad procesem sprzedaży

  • realizacja celów marżowych i sprzedażowych

  • pozyskiwanie nowych Klientów i nowych projektów od obecnych Klientów

  • analiza rynku i konkurencji, identyfikacja nowych możliwości biznesowych

  • przygotowywanie ofert i tworzenie umów handlowych

  • prowadzenie spotkań handlowych i negocjowanie warunków sprzedaży

  • zarządzanie negocjacjami cenowymi u obecnych klientów

  • podróże służbowe krajowe i zagraniczne

  • udział w targach

  • współpraca z pozostałymi działami w firmie (m.in. produkcja, zakupy) w celu spełnienia oczekiwań klientów

  • przygotowywanie prezentacji, raportów i zestawień sprzedażowych

 Czego oczekujemy?

  • min 3 lata na podobnym samodzielnym stanowisku w branży przemysłowej

  • proaktywnej postawy w poszukiwaniu nowych klientów i projektów

  • bardzo dobrych umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych

  • umiejętności swobodnej komunikacji w języku angielskim (min. B2/C1)

  • wysokiej motywacji do pracy, zaangażowania i konsekwencji w działaniu

  • dyspozycyjności

  • samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy z nastawieniem na realizację celów

  • zdolności analitycznych i umiejętności kalkulacyjnych

  • biegłej znajomości pakietu Office

  • prawa jazdy kategorii B

 Co oferujemy?

• ciekawe wyzwania i przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów

• możliwość współpracy z wiodącymi na rynku producentami profesjonalnych maszyn i urządzeń przemysłowych

• atrakcyjne wynagrodzenie stałe + bonus uzależniony od Twojej skuteczności

• forma współpracy: B2B lub umowa o pracę

• pracę w firmie z tradycjami o stabilnej pozycji rynkowej

• wsparcie na każdym etapie wdrożenia

• przyjazną atmosferę w zgranym zespole

• niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy)

Jak aplikować?

Wyślij swoje CV oraz opisz nam w kilku zdaniach, dlaczego uważasz że jesteś dobrym kandydatem na to stanowisko, pisząc wiadomość lub osobiście pod adresem: ul. Targowa 15a, 43-520 Chybie.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. W CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Odlewnia Metali Kolorowych Kowala Sp.J. w celach rekrutacyjnych.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Odlewnia Metali Kolorowych Kowala Sp.J., ul. Targowa 15a, 43-520 Chybie, jako pracodawca. Cel i podstawy przetwarzania. Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego. Podanie innych danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa, zostanie potraktowane jako zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Wyrażenie zgody w tym przypadku jest dobrowolne, a zgodę tak wyrażoną można odwołać w dowolnym czasie. Administrator będzie przetwarzał Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę, która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie, która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Odbiorcy danych osobowych Państwa dane osobowe mogą być przekazane wyłącznie podmiotom, które uprawnione są do ich otrzymania przepisami prawa. Ponadto mogą być one ujawnione podmiotom, z którymi Administrator zawarł umowę na świadczenie usług serwisowych dla systemów informatycznych wykorzystywanych przy ich przetwarzaniu. Okres przechowywania danych. Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.

Prawa osób, których dane dotyczą - Mają Państwo prawo do:

1) prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii

2) prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;

3) prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;

4) prawo do usunięcia danych osobowych;

5) prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

Informacja o wymogu podania danych. Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Chybie,

Śląskie

Śląskie, Chybie
ID: 892614696