2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Kozienice
Waldemar
Dodane 28 kwietnia 2024

Manager Sprzedaży i Przedstawiciel Handlowy / ARMAT KOZIENICE

Wynagrodzenie

5 500 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kozienice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Producent i dystrybutor tworzyw sztucznych dla budownictwa o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje kandydatów na stanowiska:

MANAGER SPRZEDAŻY - praca stacjonarna

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - praca w terenie

Zakres obowiązków:

·        stała obsługa klientów firmy

·        pozyskiwanie nowych klientów

·        kreowanie oraz rozwój długofalowej współpracy

·        kompleksowe przygotowywanie i kalkulowanie ofert

·        raportowanie działalności z powierzonych obowiązków

·        realizacja planów sprzedażowych.

·        kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

·        stały monitoring konkurencji

·        bieżący monitoring należności

Oczekiwania:

·        wykształcenie minimum średnie

·        komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów

·        otwartość na nowe wyzwania

·        umiejętność analitycznego myślenia

·        nastawienie na realizację celów

·        prawo jazdy kategorii B

·        znajomość obsługi komputera

·        znajomość rynku budowlanego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

·        zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·        szkolenie przygotowujące do samodzielnej pracy

·        wynagrodzenie zależne od wyników pracy: pensja stała + prowizja

·        narzędzia niezbędne do pracy na tym stanowisku

·        pracę na samodzielnym stanowisku

Oferty należy nadsyłać na adres email koniecznie z dopiskiem "Manager sprzedaży"

lub

ARMAT; Wilczkowice Górne 20C; 26-900 Kozienice

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kozienice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kozienice
ID: 645548274