2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Ożarów Mazowiecki
Dodane 15 kwietnia 2024

Manager sprzedaży w branży meblarskiej (kuchnie na wymiar)

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Manager  sprzedaży w branży meblarskiej (kuchnie na Wymiar)

 Wymagania:

1. Znajomość języka polskiego i ukraińskiego (albo rosyjskiego) na poziomie wystarczającym do efektywnej komunikacji z klientami.

2. Doświadczenie w sprzedaży, koniecznie w branży meblowej.

3. Znajomość technik skutecznej sprzedaży.

4. Znajomość komputera: Excel, Word, PRO100 lub SketchUp, praca w systemie CRM.

5. Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność przekonującej prezentacji produktów.

6. Gotowość do pracy zdalnej z możliwością wyjazdów na fabrykę na spotkania z klientami.

7. Umiejętności organizacyjne w zakresie planowania i koordynacji spotkań oraz prezentacji produktów.

8. Chęć rozwoju i nauki nowych umiejętności w dziedzinie sprzedaży.

Obowiązki:

1. Komunikacja z klientami przez telefon, e-mail i czaty online w celu konsultacji dotyczących produktów i składania zamówień, praca według skryptu.

2. Planowanie i organizacja spotkań z klientami na fabryce celem prezentacji próbek i omówienia szczegółów zamówienia.

3. Przygotowanie dokumentów sprzedażowych.

4. Przyjmowanie, przetwarzanie i rozliczanie projektów mebli.

5. Tworzenie szkiców i rysunków w programie PRO100 lub SketchUp.

6. Opracowywanie oferty handlowej.

7. Tworzenie bazy klientów.

Warunki:

- Elastyczny grafik pracy.

- Możliwość pracy zdalnej z wyjazdami na fabrykę.

- Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy-procent od sprzedaży + stawka; do uzgodnienia na rozmowie kwalifikacyjnej.

- Możliwość rozwoju zawodowego w firmie.

- Jasna organizacja pracy i płynne procesy.

- Stałe szkolenia i rozwój zawodowy.

- Ustawione procesy biznesowe i przejrzyste warunki pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą pracy, prześlij swoje CV i list motywacyjny lub skontaktuj się przez Viber/Telegram/WhatsApp +380676085832. Zapewnij odpowiedzi na następujące pytania (jeśli nie znajdują się one w CV):

- Miejsce zamieszkania (miasto, dzielnica miasta).

- Czy masz doświadczenie w branży meblarskiej?

- Poprzednie miejsca pracy?

- Na jaki okres poszukujesz pracy?

- Jakie oczekujesz wynagrodzenie miesięczne?

- Dlaczego zainteresowała Cię nasza oferta pracy?

Менеджер з продажу у меблевій галузі (кухні на замовлення)

Вимоги:

1. Володіння польською та україньскою (чи російскою)  мовами на рівні, достатньому для ефективного спілкування з клієнтами.

2. Досвід роботи в продажах, обов'язково в меблевій промисловості.

3. Знання техніки ефективних продаж.

4. Володіння ПК: Excel, Word, PRO100 або SketchUp, робота в CRM-системі.

5. Відмінні комунікативні навички та вміння переконливо презентувати продукцію.

6. Готовність до віддаленої роботи з можливістю виїзду на фабрику для зустрічей з клієнтами.

7. Організаційні здібності для планування та координації зустрічей та демонстрацій продукції.

8. Бажання розвиватися та навчатися новим навичкам у сфері продажів.

Обов'язки:

1. Спілкування з клієнтами по телефону, електронній пошті та онлайн-чатах для консультування щодо продукції та оформлення замовлень, робота за скриптом.

2. Планування та організація зустрічей з клієнтами на фабриці для демонстрації зразків та обговорення деталей замовлення.

3. Підготовка пакету документів для продажу.

4. Прийом, обробка та розрахунок проектів меблів.

5. Створення ескізів та креслень у програмі PRO100 або SketchUp.

6. Складання комерційної пропозиції.

7. Формування клієнтської бази.

Умови:

- Гнучкий графік роботи.

- Можливість віддаленої роботи з виїздами на фабрику.

- Конкурентна заробітна плата, залежна від результатів роботи, процент від продажу + ставка; обговорюється на співбесіді.

- Можливість кар'єрного зростання в компанії.

- Зрозуміла організація роботи та впорядковані процеси.

- Постійна навчання та професійний розвиток.

- Налагоджені бізнес-процеси та прозорі умови роботи.

Якщо вас зацікавила ця вакансія, надішліть своє резюме та супровідний лист або  через Viber/Telegram/WhatsApp +380676085832. Обов'язково підготуйте відповіді на наступні запитання (якщо їх немає в резюме):

- Місце проживання (місто, район міста).

- Чи є досвід роботи в меблевій сфері?

- Попередні місця роботи?

- На який термін шукаєте роботу?

- Яке побажання зарплати на місяць?

- Чому вас зацікавила наша вакансія?

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ożarów Mazowiecki
ID: 911861214