2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Rozewie
Dodane 04 kwietnia 2024

Manager Supervisor hotelowego HSK

Lokalizacja

Rozewie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Rosevia Resort & SPA to jedyne w swoim rodzaju miejsce na polskim wybrzeżu. Nietypowa infrastruktura, połączona z wyjątkowym położeniem czyni to miejsce unikatowym. Teraz możesz stać się częścią tego miejsca i tworzyć je razem z nami. Poszukujemy kandydata na stanowisko Housekeeping Supervisor. Aplikuj już dziś!

Zakres obowiązków:

·        Sprawdzanie czystości i jakości apartamentów w Resorcie,

·        Zapewnienie wysokiego poziomu czystości,

·        Sprawdzanie czystości części wspólnych w Resorcie,

·        Koordynowanie pracy działu Housekeeping w porozumieniu z Kierownikiem działu HSK,

·        Współpraca z pozostałymi działami hotelu,

·        Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Gości.

Oczekujemy:

·        Otwartość na ludzi,

·        Zaangażowanie w wykonywaną pracę,

·        Dyspozycyjność również w weekendy oraz święta,

·        Mile widziane choć niewymagane, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

·        Stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin lub w części etatu

·        Atrakcyjne wynagrodzenie

·        Pracę w otwartym i sympatycznym zespole.

Lokalizacja

Rozewie,

Pomorskie

Pomorskie, Rozewie
ID: 909370868