2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Małopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Kraków
  7. Zarządzanie sprzedażą - Grzegórzki
Dodane 17 kwietnia 2024

Manager szkoły tańca

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Egurrola Dance Studio to sieć szkół tańca będąca liderem w swojej branży.

Obecnie poszukujemy Managera jednej z naszych 13 szkół w całej Polsce.

Lokalizacja: Kraków

NASZE WYMAGANIA:

  • pasja do tańca – chcemy, żeby praca była dla Ciebie przyjemnością

  • umiejętność zarządzania teamem – zależy nam, by Twój zespół stale się rozwijał, był zmotywowany i dzielił się z Tobą każdym pomysłem

  • doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży w branży usługowej – bez tego ani rusz!

  • konkretne podejście – cenimy osoby działające w myśl zasady „mówię – robię”

  • zdolności organizacyjne, przedsiębiorczość i kreatywność – to podstawa pracy managera

  • samodzielność i odpowiedzialność – w końcu będziesz mieć na głowie całą szkołę

  • komunikatywność i otwartość – czeka Cię dużo pracy z ludźmi

  • umiejętność pracy w dynamicznym otoczeniu – czasem bywa gorąco!

  • świetnie, jeśli masz już doświadczenie w branży tanecznej

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • czuwanie nad całościowym funkcjonowaniem podległej Ci szkoły – jej teamem, obsługą klienta i realizacją celów sprzedażowych zgodnie z naszymi standardami

  • budowanie i rozwijanie zespołu – będziesz prowadzić rekrutacje i odbywać spotkania grupowe i indywidualne z Twoim teamem

  • przygotowanie i wdrażanie strategii sprzedaży oraz koordynacją procesu sprzedaży nowych produktów i rozwijaniem tych, które już istnieją

  • promocja szkoły podczas eventów, akcji promocyjnych i innych działań (także tych niestandardowych), by wiedziało o nas jak najwięcej osób

  • budowanie relacji i dbanie o pozytywne doświadczenia Klientów – oni są dla nas najważniejsi

  • koordynacja działań marketingowych w social media (Instagram i Facebook to nasze główne kanały komunikacji)

  • a dodatkowo, jeśli masz już doświadczenie jako instruktor tańca, będziesz mógł rozwijać się również w tym obszarze

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę lub kontrakt B2B

  • dodatkowy system premiowy, by jeszcze bardziej Cię zmotywować

  • praca w firmie będącej liderem swojej branży – istniejemy już 30 lat!

  • udział w unikatowych projektach i we współtworzeniu strategii firmy, bo traktujemy Cię serio

  • szereg szkoleń i możliwości rozwoju, bo chcemy razem z Tobą iść do przodu

  • bezpłatna nauka tańca, byś mógł bez przeszkód realizować swoją pasję

  • miła atmosfera pracy w młodym, dynamicznym zespole – lubimy się integrować ;)

Czekamy na Twoje CV!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 910359364