2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Płock
Dodane 30 kwietnia 2024

Manager w Agencji Eventowej

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy pracownika na stanowisko Event Manager.

Jeśli masz głowę pełną pomysłów, lubisz dynamiczne tempo pracy i łatwo nawiązujesz kontakty, to czytaj dalej.

Obowiązki:

  • czynny udział w realizacjach eventowych,
  • pozyskiwanie Klientów - budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji,
  • sprzedaż lub wsparcie sprzedaży usług firmy,
  • przygotowywanie ofert.

Oczekiwania:

  • nastawienie na rezultat i osiąganie celów,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • zaangażowanie i dyspozycyjność,
  • wyższe wykształcenie,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju przy udziale w wyjątkowych projektach,
  • premie sprzedażowe,
  • pracę w młodym energicznym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: rekrutacja.recon(małpa)motywacja.com.pl z dopiskiem EVENT MANAGER.

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 787804390