2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Dolnośląskie
  6. Manager restauracji - Lubin
Dodane 15 kwietnia 2024

Manager zmiany - Szef baru

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lubin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Na stanowisko Shift Menagera lokalu poszukujemy osoby, która zarządzając lokalem będzie miała wysokie poczucie odpowiedzialności, tak jakby to ona była właścicielem lokalu.

To oferujemy

pracę w szybko rozwijającej się firmie

u mowa o Pracę (możliwe rozliczenie w ramach umowy B2B)

zarządzanie lokalem na terenie Starego Miasta Wrocławia

możliwość rozszerzenia swoich umiejętności w pracy przy projektach w całej sieci

szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

możliwość doboru pracowników

wynagrodzenie podstawowe i jasny system premiowy

integracje pracownicze

Twój zakres obowiązków

pilnowanie zachowania standardów firmy w lokalu

układanie grafiku swoich pracowników

dbanie o atmosferę w pracy

praca za barem

wdrażanie projektów rozwoju i poprawy funkcjonowania podległego lokalu

bieżąca kontrola pracowników

inwentaryzacje dzienne

rozliczanie zmian i kontrola kasy

zgłaszani lub usuwanie bieżących usterek

wdrażanie strategii firmy

kontrola stanu czystości lokalu

Nasze wymagania

doświadczenie w branży gastronomicznej na stanowisku barmańskim

doświadczenie w branży gastronomicznej na stanowisku kierowniczym / managerskim (mile widziane)

samodzielności i umiejętności łatwego rozwiązywania pojawiających się problemów

doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym Zespołem

pozytywne nastawienie w stosunku do naszych Gości oraz Zespołu

umiejętność analizowania i wyciągania trafnych wniosków

kierowanie się takimi wartościami jak: zaangażowanie, przedsiębiorczość, odpowiedzialność, pozytywna energia.

Lokalizacja

Lubin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lubin
ID: 808919915