2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Zachodniopomorskie
  6. Kucharz - Szczecin
  7. Kucharz - Centrum
Dodane 15 maja 2024

MANEKIN w Szczecinie zatrudni KUCHARZA Sałatkowego

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

KUCHARZ SAŁATKOWY - SAŁATKI I MAKARONY

Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, nie martw się! Nauczymy Cię wszystkiego.

Szukasz pracy? Jesteś ambitną osobą? Lubisz wyzwania? Czekamy właśnie na Ciebie! Poszukujemy młodych, dyspozycyjnych osób do pracy na stanowisko Kucharza Sałatkowego na cały etat lub tylko na weekendy.

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie sałatek i makaronów zgodnie ze standardami firmy

  • dekorowanie zup oraz deserów do wydania

  • współpraca zespołowa z innymi działami

  • dbałość o jakość wydawanych dań

  • dbałość o czystość na stanowisku pracy oraz o powierzony sprzęt

Oferujemy:

  • stabilną pracę w zgranym zespole

  • progresywne, atrakcyjne wynagrodzenie

  • umowę zlecenie lub umowę o pracę po okresie próbnym

  • rabaty dla pracowników

  • elastyczny grafik

  • konkursy i nagrody dla najlepszych

  • możliwości rozwoju i wsparcie od samego początku zatrudnienia

Od chętnych oczekujemy:

  • dyspozycyjności szczególnie w weekendy (1 weekend wolny w miesiącu)

  • chęci do przyswajania nowej wiedzy

  • zaangażowania i nastawienia na długofalową współpracę

  • umiejętności pracy pod presją czasu

Manekin to niepowtarzalna marka działająca aktualnie w 10-ciu miastach w Polsce. Pierwszy lokal powstał w 2000 roku w Toruniu. Cechuje nas bogata oferta naleśników: wytrawnych, słodkich, a także zupy, sałatki oraz tagliatelle naleśnikowe czy też pyszne desery. Jako firma doceniamy zaangażowanie naszych pracowników.

Wyślij do nas swoją aplikację już dziś!

CV należy składać przez portal OLX. Z wybranymi osobami będziemy kontaktować się telefonicznie. Zgłoszenia bez załączonego CV nie będą rozpatrywane.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 917019072