2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Zachodniopomorskie
  6. Kucharz - Szczecin
  7. Kucharz - Centrum
Manekin
Dodane 25 kwietnia 2024

Manekin w Szczecinie zatrudni SMAŻĄCEGO / SMAŻĄCĄ NALEŚNIKI w weekendy

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, nie martw się! Nauczymy Cię wszystkiego.

Szukasz pracy? Jesteś ambitną osobą? Lubisz wyzwania? Czekamy właśnie na Ciebie! Poszukujemy dyspozycyjnych osób do pracy na stanowisko:

SMAŻĄCEGO / SMAŻĄCA NALEŚNIKI

Opis stanowiska:

  • smażenie i faszerowanie NALEŚNIKÓW zgodnie ze standardami Manekina

  • przygotowywanie stanowiska i półproduktów

  • współpraca zespołowa z innymi działami

  • dbałość o jakość wydawanych dań

  • dbałość o czystość na stanowisku pracy oraz o powierzony sprzęt

Oferujemy:

  • szkolenie stanowiskowe od podstaw

  • stabilną pracę w zgranym zespole

  • progresywne, atrakcyjne wynagrodzenie

  • umowę zlecenie na start

  • umowę o pracę (przy stałej współpracy)

  • rabaty dla pracowników

  • elastyczny grafik

  • konkursy i nagrody dla najlepszych

  • możliwości rozwoju i wsparcie od samego początku zatrudnienia

Od chętnych oczekujemy:

  • określonej dyspozycyjności (praca zmianowa, szczególnie w weekendy)

  • chęci do przyswajania nowej wiedzy

  • zaangażowania i nastawienia na długofalową współpracę

  • doświadczenia w gastronomii lub chęci jej zdobycia

  • umiejętności pracy pod presją czasu

Manekin to niepowtarzalna marka działająca aktualnie w 10-ciu miastach w Polsce. Pierwszy lokal powstał w 2000 roku w Toruniu. Cechuje nas bogata oferta naleśników: wytrawnych, słodkich, a także zupy, sałatki oraz tagliatelle naleśnikowe czy też pyszne desery. Jako firma doceniamy zaangażowanie naszych pracowników.

Wyślij do nas swoją aplikację już dziś!

Cv należy składać przez portal OLX. Z wybranymi osobami będziemy kontaktować się telefonicznie. Zgłoszenia bez załączonego CV nie będą rozpatrywane.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 867328524