2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Zachodniopomorskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Szczecin
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Centrum
Manekin
Dodane 30 kwietnia 2024

Manekin w Szczecinie zatrudni PRACOWNIKA ZMYWAKA

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

  • Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, nie martw się! Nauczymy Cię wszystkiego.

    Szukasz pracy? Czekamy właśnie na Ciebie! Poszukujemy dyspozycyjnych osób do pracy na stanowisko:

    PRACOWNIK ZMYWAKA

    Opis stanowiska:

    • zmywanie, wyparzanie oraz segregacja naczyń

    • współpraca zespołowa z innymi pracownikami zmywaka

    • prowadzenie rejestru uszkodzonych naczyń

    • dbałość o czystość na stanowisku pracy oraz o powierzony sprzęt

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w zgranym zespole

    • progresywne, atrakcyjne wynagrodzenie

    • umowę zlecenie

    • rabaty dla pracowników

    • pracę zmianową

    Od chętnych oczekujemy:

    • dyspozycyjności na pełen etat szczególnie w weekendy

    • zaangażowania i nastawienia na długofalową współpracę

    • umiejętności pracy pod presją czasu

    Manekin to niepowtarzalna marka działająca aktualnie w 10-ciu miastach w Polsce. Pierwszy lokal powstał w 2000 roku w Toruniu. Cechuje nas bogata oferta naleśników: wytrawnych, słodkich, a także zupy, sałatki oraz tagliatelle naleśnikowe czy też pyszne desery. Jako firma doceniamy zaangażowanie naszych pracowników.

    Wyślij do nas swoją aplikację już dziś!

    CV należy składać przez portal OLX. Z wybranymi osobami będziemy kontaktować się telefonicznie. Zgłoszenia bez załączonego CV nie będą rozpatrywane.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 856979813