2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Siedlce
Leszek
Dodane 25 kwietnia 2024

Manewrowy / Ustawiacz kolejowy

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

 Naszym Klientem jest producent pojazdów szynowych o kapitale szwajcarskim.

Obowiązki:

  • przygotowanie manewrów i organizacja pracy drużyny manewrowej,

  • kierowaniu manewrami i ich nadzór,

  • udział w przeglądach prewencyjnych taboru kolejowego (elektrycznych zespołów trakcyjnych)

  • obsługa maszyn i urządzeń podczas wykonywania przeglądów i napraw,

  • sporządzanie protokołów z wykonanych prac serwisowych.

Wymagania:

  • ważne uprawnienia do wykonywania pracy na stanowisku manewrowy/ustawiacz,

  • doświadczenie w zawodzie związanym z branżą kolejową,

  • zdolności manualne oraz dobra sprawność ruchowa,

  • rozwaga, poczucie odpowiedzialności, dyscyplina pracy,

  • gotowość do pracy zmianowej. Mile widziane:

  • inne uprawienia kolejowe, wykształcenie techniczne, mechaniczne.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku w oparciu o wysokie standardy jakości i zarządzania,

  • ambitne i odpowiedzialne projekty,

  • pakiet benefitów (premia roczna, zależna od realizacji celów, dofinansowanie zajęć sportowych - Multisport, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie- dofinansowanie, preferencyjne pożyczki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie wakacji dzieci, karty lunchowe, aplikacja do nauki języków obcych).

Zapraszamy do aplikowania.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 912621827