2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Opolskie
  6. Manager restauracji - Kamień Śląski
Paulina
Dodane 02 maja 2024

Manager Restauracji

Wynagrodzenie

7 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kamień Śląski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Lokalizacja: Kamień Śląski

Zadania:

  • Organizacja spotkań z klientami i przygotowywanie ofert według ich potrzeb i oczekiwań.

  • Współpraca z szefem kuchni przy ustalaniu menu.

  • Zapewnienie odpowiedniego przygotowania sali restauracyjnej na różnego rodzaju wydarzenia.

  • Organizacja pracy własnej oraz osób bezpośrednio współpracujących przy konkretnych wydarzeniach, zapewniając płynny przebieg.

  • Realizacja zamówień w hurtowniach, dbając o zapasy i koszty.

  • Aktywne prowadzenie profili społecznościowych restauracji, publikując 2 posty tygodniowo na stronie Facebook oraz Instagram, w celu promocji lokalu i budowania relacji z klientami.

Wymagania:

  • Doświadczenie na takim samym stanowisku – min. 3 lata

  • Wiedza z zakresu gastronomii i gotowania

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość programu Canva

  • Wykształcenie gastronomiczne techniczne – mile widziane

Pracodawca oferuje:

  • Bezpośrednie, stabilne zatrudnienie.

  • Wynagrodzenie od 7500zł.

  • Premię, wypłacaną dwa razy w roku – realną do osiągnięcia.

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz współpracę z profesjonalnym i zgranym zespołem.

  • Możliwość pracy w restauracji, która cieszy się uznaniem klientów i ma dobrą reputację na rynku.

  • Możliwość aktywnego uczestnictwa w procesie rozwoju i wzrostu restauracji, wniesienie własnych pomysłów i innowacji.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kamień Śląski,

Opolskie

Opolskie, Kamień Śląski
ID: 914420225