2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Pomorskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Gdynia
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Śródmieście
Artur
Dodane 25 kwietnia 2024

Manicurzystka /Manikiurzystka/stylista paznokci do MĘSKIEGO salonu SPA

Wynagrodzenie

3 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Poszukujemy doświadczonej manicurzystki, która dołączy do naszego zespołu w męskim salonie spa w centrum Gdyni

Obowiązki:

·       Wykonywanie usług MĘSKIEGO manicure, pedicure i innych zabiegów pielęgnacyjnych na najwyższym poziomie.

·       Masaż dłoni/stóp

·       Indywidualne podejście do klienta, zrozumienie i spełnianie jego potrzeb.

·       Zachowanie czystości, porządku i higieny w miejscu pracy.

·       Dbanie o pozytywną atmosferę i komfort klienta w salonie.

Wymagania:

o   Doświadczenie w pracy jako manicurzystka.

o   Znajomość różnorodnych technik manicure i pedicure.

o   Umiejętność pracy z klientami o różnorodnych potrzebach.

o   Wyjątkowa dbałość o higienę osobistą oraz narzędzi pracy

Oferujemy:

o   Stabilne zatrudnienie w dynamicznym środowisku męskiego salonu spa.

o   Baza klientów

o   Przyjazną atmosferę pracy.

Jeśli jesteś osobą z pasją do pielęgnacji paznokci, kreatywnością i zaangażowaniem w obsługę klienta, to ta praca jest dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu i wspólnie twórzmy wyjątkowe doświadczenia dla naszych klientów.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 912672858