2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Majdan Stary
Dodane 17 kwietnia 2024

Manipulowanie sortowanie przecinanie drewna OD ZARAZ PEŁEN ETAT

Lokalizacja

Majdan Stary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Stanowisko: Osoba manipulująca drzewo

Jesteśmy rodziną firmą prowadzącą Tartak i obecnie poszukujemy pracowników doświadczonych. Jeśli jesteś zmotywowany, lubisz pracę i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, to ta oferta jest dla Ciebie!

Wymagania:

- Wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku

- Operowanie ładowarką kołową oraz piłą spalinową

- Umiejętność pracy w zespole

- Odpowiedzialność i zaangażowanie

Obowiązki:

- Manipulowanie kłody

- Sortowanie drzewa zgodnie z zamówieniem

- Stała współpraca z resztą zespołu

Oferujemy:

- Dobór odpowiedniej umowy (umowa o prace, zlecenie, samozatrudnienie)

- Pracę w stabilnej rodzinnej firmie

- Godziny pracy: od 7:00 do 15:00, z półgodzinną płatną przerwą

- Tygodniówka - wypłata co tydzień - Wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia

- Możliwość rozwoju w branży

Jeśli jesteś gotowy/a podjąć pracę od zaraz i dołączyć do naszego zespołu, prosimy kontakt na adres e-mail jpulapabis#gmail.com lub kontakt telefoniczny pod numerem 6,0,8 5,7,6 4,7,2.

Lokalizacja

Majdan Stary,

Lubelskie

Lubelskie, Majdan Stary
ID: 912569574