2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Śródmieście
Dodane 23 kwietnia 2024

Marketer Uliczny - podstawa + WYSOKA PROWIZJA

Wynagrodzenie

27,70 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Agencja Koncertowa Presto poszukuje młodych i komunikatywnych osób do zapraszania spacerowiczów po Warszawskiej Starówce na Koncerty Chopinowskie, które odbywają się w Sali Koncertowej Fryderyk. Szukamy komunikatywnych osób do 26 roku życia z biegłym językiem angielskim i polskim.

Wynagrodzenie: 27,70 PLN netto za godzinę + premia

Praca odbywa się od godziny 16.30 do godziny 19.00 lub 20.00 w wybrane dni.

Oczekiwania:

  • znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • dyspozycyjność minimum 3 dni w tygodniu

  • status ucznia lub studenta

Zakres obowiązków:

  • zapraszanie spacerowiczów na koncerty chopinowskie

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 27,70 PLN netto za godzinę + premia od każdej zaproszonej osoby

  • możliwość awansu / nowe zadania

  • umowę zlecenie

Chętnych prosimy o przesłanie swojego CV ze zdęciem lub krótkiej notki biograficznej.

Po więcej informacji - 78*****03

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 903922353