2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Dolnośląskie
  6. Marketing - Wrocław
  7. Marketing - Krzyki
Arkadiusz
Dodane 23 kwietnia 2024

Marketing Manager

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma IBCG jest międzynarodowym sprzedawcą akcesoriów gamingowych i innych z kategorii elektroniki użytkowej. Jesteśmy firmą o stabilnej pozycji na rynku i wciąż dynamicznie się rozwijającą.

Wspólnie tworzymy markę FroggieX, przez którą promujemy ideę zdrowej rywalizacji i rodzinnej, wspólnej zabawy. Nasze produkty możecie znaleźć na wielu platformach online oraz na półkach polskich elektromarketów.

Pomimo dużej skali działalności utrzymujemy domową i przyjazną atmosferę w codziennej pracy. Cały zespół dba o to, by wykonywana praca poza efektami w działalności handlowej przynosiła również wewnętrzną satysfakcję i spełnienie osobistych ambicji.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Marketing Manager.

 Lokalizacja: Kwiatkowskiego 4, Wrocław

Zakres obowiązków na podanym stanowisku:

  • Tworzenie i wprowadzanie w życie strategii marketingowych.

  • Analiza rynku i konkurencji celem zidentyfikowania trendów i możliwości rozwoju.

  • Opracowywanie planów marketingowych oraz kampanii reklamowych.

  • Organizacja i koordynacja działań związanych z promocją i reklamą produktów lub usług.

  • Zarządzanie mediami społecznościowymi i innymi kanałami komunikacji,

  • Planowanie i udział w wydarzeniach i targach branżowych.

  • Zarządzanie budżetem marketingowym i monitorowanie efektywności działań.

  • Analiza danych i trendów w celu dostosowania strategii marketingowej.

  • Stałe podnoszenie kwalifikacji w obszarze nowych narzędzi i trendów marketingowych.

Oczekiwania wobec kandydata :

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Marketing Managera, preferowana branża związana z elektroniką gamingową bądź użytkową.

  • Znajomość najnowszych trendów marketingowych i umiejętność ich skutecznego wykorzystania.

  • Znajomość marketingu partyzanckiego i kreatywność w działaniu.

  • Doskonała organizacja pracy oraz zdolność do pracy w zespole.

  • Praktyczna wiedza z zakresu eCommerce.

  • Bardzo dobra znajomość angielskiego.

  • Duża samodzielność w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji.

  • Chęć pracy w stabilnej, mniejszej, ale międzynarodowej organizacji.

Oferujemy:

  • Stałą i stabilną pracę,

  • Pełny etat (pon-pt, 8-16),

  • Pracę w małym, zgranym zespole,

  • Domową atmosferę, daleko nam do podejścia korporacyjnego,

  • Wstępne szkolenie i opiekę pracownika z wieloletnim doświadczeniem,

  • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji,

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesłanie CV z danymi kontaktowymi i poniższą klauzulą przez formularz kontaktowy.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 894904762