2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Podkarpackie
  6. Marketing - Rzeszów
P100
Dodane 24 kwietnia 2024

Marketing staż płatny w P100.io mobile crypto app

Wynagrodzenie

2 000 - 2 001 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż, Inny

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

O NAS

P100 to aplikacja mobilna oferująca osobiste konto bankowym w euro wraz ze zintegrowanym portfelem kryptowalutowym oraz płatnościami kartą Mastercard! Dzięki P100 możesz kupować, sprzedawać, wpłacać, wypłacać i płacić zbliżeniowo (Google/Apple Pay) za pomocą Crypto lub Euro.

Oferta pracy dotyczy dołączenia do naszego zespołu marketingowego, gdzie skupisz się na copywritingu oraz pomożesz nam w organizacji pracy zespołu marketingowo - sprzedażowego. Otrzymasz liczne możliwości rozwoju i możliwość udziału w wyjazdach biznesowych (targi, spotkania)

JAKIE BĘDĄ TWOJE OBOWIĄZKI:

  • Pomoc w tworzeniu i koordynacji kampanii marketingowych, tworzeniu tekstów i materiałów.

  • Pomoc, a docelowo prowadzenie kanałów social media

  • Pomoc w koordynowaniu zadań związanych z tłumaczeniami strony P100, aplikacji i materiałów marketingowych.

  • Wsparcie w procesie przygotowania reklam, banerów, itp.

  • Pomoc w zarządzaniu i rozwoju partnerstw biznesowych z mediami, influencerami

  • Monitorowanie i raportowanie działań marketingowych

WYMAGANIA:

  • Dobre umiejętności organizacyjne

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacji w mowie i piśmie w języku angielskim.

  • Oczekujemy współpracy zespołowej, posiadania własnego zdania oraz pro-aktywności

  • Oferta skierowana jest do studentów

DLACZEGO WARTO BYĆ STAŻYSTĄ W P100?

  • Jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o godziny oraz wymiar pracy

  • Praca hybrydowa jest możliwe

  • Po stażu oferujemy możliwość pozostania w firmie na pełen lub pół etatu

  • Unikalną możliwość pracy na szybko rozwijającym się rynku nowych technologii

  • Świetną atmosfere w pracy

  • Możliwość odbycia praktyk studenckich

CZAS PRACY ORAZ INFORMACJE FINANSOWE:

  • Staż odbywa się w wymiarze 20h tygodniowo

  • Wynagrodzenie w okresie stażu widełki 2000 PLN miesięcznie

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 910831892