2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Warmińsko-mazurskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Olsztyn
Dodane 29 marca 2024

Masażysta/Fizjoterapeuta

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Czterogwiazdkowy Hotel Azzun Orient&SPA poszukuje do SPA doświadczonej osoby na stanowisko Masażysta/Fizjoterapeuta

Opis stanowiska:

• Wykonywanie masaży, zabiegów oraz rytuałów na ciało i twarz,

  • Profesjonalna obsługa Gości zgodna z najwyższymi standardami.
  • Dbanie o odpowiedni wygląd gabinetów SPA
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami Hotelu.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Umiejętność wykonywania zabiegów i masaży
  • Doskonała organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Zaangażowanie i optymizm
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa oraz prowizja od wykonywanych zabiegów i masaży)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w zgranym i sympatycznym zespole

Praca dla osoby ambitnej, chcącej pracować i angażować się w sprawy zawodowe, taktownej i z dużym poczuciem estetyki, dla osoby życzliwej, pogodnej, uśmiechniętej. Poszukujemy osoby nastawionej na rozwój zawodowy, kreatywnej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą dot. przetwarzania danych osobowych przez formularz.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 745327426