2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Małopolskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Kraków
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Prądnik Czerwony
Dodane 08 maja 2024

Masażysta/Kosmetyczka w Hotelowym Spa

Wynagrodzenie

27 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Czerwony

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Szukam osoby do pracy w Spa w Hotelu Swing

Praca od godz. 15:30-22:30 ,3-4 dni w tygodniu

Obowiązki:

Wykonywanie masaży, zabiegów na ciało i twarz

Obsługa recepcji i gości w spa

Dbanie o czystość i porządek obiektu

Wymagamy:

  • kierunkowe studia licencjackie (fizjoterapia, kosmetologia) I stopnia lub pomaturalna dwuletnia szkoła z programem technika masażu - skończone lub w trakcie.

  • znajomości różnych technik masażu

  • wysokiej kultury osobistej

  • pasji do pracy

  • odpowiedzialności

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktu z Klientem

- umowę zlecenie/ B2B

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Czerwony
ID: 916989733