2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Pomorskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Gdańsk
  7. Rehabilitacja i masaż - Śródmieście
Dodane Dzisiaj o 18:03

Masażysta w Szwecji Wynagrodzenie od 7500 do 12500 PLN

Wynagrodzenie

58 - 64 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Oferta na stanowisko Masażysta

Miejsce pracy: Szwecja

Zakres obowiązków

• życzliwa i profesjonalna obsługa klienta

• przygotowanie stanowiska pracy do obsługi klienta

• wykonywanie masaży dla klienta

• dbanie o stanowisko pracy

Wymagania

• ukończenie kursów z zakresu masażu będzie dodatkowym atutem

• 2-3 letnie doświadczenie w zawodzie

• życzliwe nastawienie na obsługę klienta i komunikatywność

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

• zatrudnienie na szwedzkiej umowie o pracę oraz możliwość zatrudnienia na czas

nieokreślony po okresie próbnym

• stała miesięczna pensja w wysokości 155 SEK brutto lub wyższa w zależności od

posiadanego doświadczenia

• opłacone składki za ubezpieczenie, emeryturę, urlop przez pracodawcę

• możliwość uzyskania 12% wyższego wynagrodzenia w przypadku nie

wykorzystania urlopu

• możliwość pracy w nadgodzinach płatne dodatkowo (40 godzin tygodniowo podstawa)

• zakwaterowanie (2500-3500 SEK/miesiąc) i zagwarantowane wyżywienie

• pracę w zgranym zespole i przyjaznym środowisku

• pomoc w załatwianiu formalności z podjęciem legalnej pracy w Szwecji

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 914255485