2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Opolskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Opole
Dodane 20 kwietnia 2024

Masażystka / masażysta do salonu masażu w hotelu w centrum Opola

Lokalizacja

Opole

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Salon masażu zlokalizowany w dużym hotelu w centrum Opola poszukuje pracowników do pracy o charakterze dodatkowym na stanowisko: masażystka / masażysta

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe: technik masażysta lub fizjoterapeuta

 Doświadczenie w wykonywaniu poniższych masaży:

- masaż klasyczny

- masaż relaksacyjny

- masaż gorącymi kamieniami

- inne: typu SPA, balijski, Lomi Lomi, Kobido lub inny masaż twarzy będą zdecydowanym atutem

 Certyfikaty / dyplomy z kursów / szkoleń znacznie podniosą wartość Twojej aplikacji.

Dodatkowo oczekujemy:

- komunikatywnej znajomości j. angielskiego (warunek konieczny)

- otwartości na ludzi i pozytywnego nastawienia do świata

- wysokiej kultury osobistej

- dokładności przy wypełnianiu obowiązków

- dobrej organizacji czasu i swojej pracy

- dużym plusem będzie gotowość lub chęć do częściowej lub całkowitej dyspozycyjności opartej o dyżur telefoniczny (po wcześniejszym ustaleniu dogodnych dla pracownika dni dyżuru)

Oferujemy:

- wynagrodzenie godzinowe + wynagrodzenie za ilość wykonanych masaży

- pracę o charakterze dodatkowym 1-2 dni w tygodniu lub więcej (zależnie od Twojej dyspozycji)

- możliwość współpracy na zasadzie dyżuru telefonicznego

- bazę klientów z hotelu oraz klientów zewnętrznych

- pracę w miłym i przyjaznym środowisku

- umowę zlecenie lub umowę b2b

 Twoje obowiązki:

- wykonywanie klientom usługi masażu zgodnie ze sztuką i aktualną ofertą salonu

- obsługa klientów salonu (udzielanie informacji dot. oferty salonu oraz prowadzenie zapisów na wizyty)

- kontrolowanie stanu magazynowego salonu (oliwki, kosmetyki, ręczniki itp.)

- godne reprezentowanie salonu przed klientami

- dbanie o czystość salonu i przynależnych pomieszczeń

PROSIMY PRZESYŁAĆ CV ZA POŚREDNICTWEM PRZYCISKU „APLIKUJ”  OLX

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 913107130