2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kępno
Dodane 25 kwietnia 2024

Maszynista chłodniczy - Kępno, Ostrzeszów

Lokalizacja

Kępno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma DROP SA z siedzibą w Ostrzeszowie i Kępnie jest jednym z większych przedsiębiorstw branży drobiarskiej w Polsce. Aktualnie w związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy osób na stanowisko:

Maszynista chłodniczy

Miejsce pracy: Kępno i Ostrzeszów

Obowiązki:

  • Zapewnienie bezawaryjnej pracy instalacji amoniakalnych, maszyn i urządzeń chłodniczych

  • Nadzór nad kluczowymi parametrami instalacji chłodniczych - diagnozowanie, rozwiązywanie problemów

  • Prowadzenie dokumentacji pracy maszynowni

  • Montaż i bieżące serwisowanie urządzeń chłodniczych amoniakalnych

  • Nadzór nad poprawnym i bezpiecznym funkcjonowaniem instalacji amoniakalnych

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w obsłudze instalacji chłodniczych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • Uprawnienia energetyczne – mile widziane - posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego uprawniającego do zajmowania się eksploatacją urządzeń

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w doświadczonym zespole

  • Atrakcyjny system płacowy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji (między innymi kursy językowe, szkolenia)

  • Pakiet świadczeń socjalnych

  • Prywatna opieka medyczna

Poszukujemy większej liczby pracowników.

Lokalizacja

Kępno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kępno
ID: 907378012