2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Lubelskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Łuków
Dodane 24 kwietnia 2024

Maszynista chłodniczy - Zakłady Mięsne Łuków SA

Lokalizacja

Łuków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A.

jeden z wiodących w branży producentów mięsa wieprzowego, wołowego, wędlin oraz konserw mięsnych, poszukuje pracownika na stanowisko MASZYNISTA CHŁODNICZY.

Miejsce pracy: Łuków

OBOWIĄZKI:

  • prowadzenie prac planowanych i bieżących przy utrzymaniu w ruchu wszystkich urządzeń i instalacji w oddziale
  • obsługa urządzeń działu i utrzymanie właściwych parametrów technicznych i technologicznych
  • przeprowadzanie czynności konserwacyjnych maszyn , urządzeń i instalacji zgodnie z procedurami i dokumentacją techniczną

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (preferowane kierunki: chłodnik, elektryk, , mechanik, hydraulik lub pokrewne)
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • dobra organizacja pracy i skuteczność w działaniu
  • mile widziane aktualne uprawnienia SEP
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów.
  • doświadczenie w branży spożywczej będzie dodatkowym atutem
  • Motywacji do pracy

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • solidne wynagrodzenie, zależne od posiadanych umiejętności;
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie będącej liderem w swojej branży;
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń;
  • wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy;
  • wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych;
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • ok. 850 m do stacji PKP, możliwość dojazdów spoza Łukowa;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Informujemy, że Administratorem danych Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. ul. Przemysłowa 15, 21-400 Łuków jest Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Łuków,

Lubelskie

Lubelskie, Łuków
ID: 691895421