2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Łódzkie
  5. Praca za granicą - Koluszki
Daria
Dodane 29 kwietnia 2024

Maszynista – operator pojazdu dwudrogowego (m/k)- RailBX- Niemcy

Lokalizacja

Koluszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

 Maszynista – operator pojazdu dwudrogowego (m/k)

Miejsce pracy: Niemcy

Twoje zadania:

·       Bezpieczne prowadzenie pojazdu dwudrogowego LRB 26TC w zakresie dojazdu na budowę oraz na budowie przy robotach związanych z modernizacją oraz budową trakcji kolejowej

·       Codzienna obsługa pojazdu

·       Wkolejanie, wykolejanie, poruszanie się po torach

·       Ścisła współpraca z zespołami dopuszczającym, koordynującym i nadzorującym prace na szlakach.

·       Bezwzględne przestrzeganie wytycznych w ruchu kolejowym. Stawianie BHP jako priorytet.

Nasze oczekiwania:

·       Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2

·       1 letnie doświadczenie w pracy na kolei przy budowie sieci trakcyjnej

·       Niemiecka licencja maszynisty kat. B

·       Mile widziane prawo jazdy kat. C

·       Gotowość do pracy zagranicą w Niemczech

U Nas znajdziesz

·       Niemiecką umowę o pracę na pełen etat

·       Zarobki w euro

·       Bezpłatne zakwaterowanie podczas realizacji robót

·       Płatne delegacje (w przypadku kontraktów poza Berlinem)

·       Pełne ubezpieczenie na terenie Niemiec (niemiecka kasa chorych)

·       Prywatna opieka medyczna w Medicover na terenie Polski

·       Grupowe ubezpieczenie na życie

·       Pomoc przy uzyskaniu świadczenia rodzinnego na dzieci (Kindergeld) w Niemczech

·       Odzież roboczą i ochronną, narzędzia pracy

·       Opiekę polskojęzyczną

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Koluszki,

Łódzkie

Łódzkie, Koluszki
ID: 911889095