2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Chorzów
Dodane 06 czerwca 2024

Maszynista pojazdów trakcyjnych

Wynagrodzenie

9 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

MORIS funkcjonuje na rynku wyrobów hutniczych od ponad 25 lat. Dostarczamy na rynek szeroką gamę produktów ze stali dla wielu sektorów gospodarki: kolejnictwa, przemysłu maszynowego, przemysłu konstrukcji stalowych, górnictwa i budownictwa. Jako licencjonowany przewoźnik zapewniamy transport własnym taborem kolejowym oraz specjalistyczną flotą samochodową na terenie Europy. Nasze towary wysyłamy również do Ameryki Północnej i Południowej oraz Azji.

Aktualnie poszukujemy osoby na rolę maszynisty.

Zakres obowiązków:

  • obsługiwanie spalinowych pojazdów trakcyjnych;

  • prowadzenie pociągów towarowych po sieci PKP PLK S.A;

  • prowadzenie prac manewrowych na bocznicy w Chorzowie;

  • przestrzeganie zasad BHP, dbanie o bezpieczeństwo ruchu kolejowego i powierzone mienie;

  • prowadzenie dokumentacji związanej z przygotowaniem i obsługą pociągu.

Oczekiwania:

  • licencja i świadectwo maszynisty;

  • wysoki poziom wiedzy z zakresu sygnalizacji i ruchu kolejowego;

  • stan zdrowia umożliwiający pracę na stanowisku maszynisty;

  • dodatkowo mile widziane: uprawnienia manewrowego, ustawiacza, kierownika pociągu gospodarczego i roboczego lub rewidenta

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia 9.000 – 10.000 zł;

  • możliwość pracy w nadgodzinach;

  • dojazd do pracy wliczony w godziny pracy;

  • parking dla pracowników;

  • dodatkowe premie.

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 918664149