2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Zacharzyce
Dodane 23 kwietnia 2024

Maszynista pojazdów trakcyjnych / Kierownik Pociągu

Wynagrodzenie

11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zacharzyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Praca na terenie całego kraju.

Pojazdy trakcyjne spalinowe i elektryczne.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Prowadzenie pojazdów trakcyjnych i wykonywanie prac manewrowych

  • Wykonywanie czynności kontrolnych przed jazdą

  • Sporządzanie dokumentacji podkładowej

  • Przeprowadzanie obsługi codziennej powierzonego pojazdu kolejowego

Wymagania wobec kandydatów:

  • Licencja i świadectwo maszynisty / kwalifikacje do prowadzenia pojazdów trakcyjnych

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku maszynisty pojazdów trakcyjnych

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe

  • Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie czynności służbowych

  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w miejscu realizacji zleceń

  • Znajomość obowiązujących przepisów i instrukcji

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowę zlecenie

  • Praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Wdrożenie i przeszkolenie do pracy

  • Praca w systemie zmianowym

  • Darmowe zakwaterowanie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt poprzez formularz OLX lub telefonicznie w godzinach pracy biura od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00.

Informujemy, że skontaktujemy się w wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Zacharzyce,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Zacharzyce
ID: 908925949