2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
justyna.konczak
Dodane 24 kwietnia 2024

Materiałowy Keeeper

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Od ponad 20 lat, jesteśmy jednym z największych europejskich producentów innowacyjnych i wysokojakościowych artykułów gospodarstwa domowego z tworzyw sztucznych. Obsługujemy klientów w ok. 35 krajach na całym świecie.

Obowiązki :

  • Obsługa linii produkcyjnych wtryskarek w zakresie bezpośredniego podpięcia tworzywa (Polipropylen),

  • Obsługa centralnego zasypu,

  • Dbanie o płynność realizacji zleceń w obszarze produkcji,

  • Kontrola tworzywa i barwników przed zasypem,

  • Inwentaryzacja surowców.

Wymagania :

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym,

  • Samodzielność, inicjatywa w działaniu,

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze produkcji.

Zalety pracy z nami:

  • Atrakcyjne warunki finansowe,

  • Możliwość przyuczenia do zawodu i zdobycia cennego doświadczenia,

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,

  • Dostęp do kursów i szkoleń,

  • Dofinansowanie do karty sportowej MultiSport,

  • ZFŚS (dofinansowanie do Świąt oraz wypoczynku).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 885835051