2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Pomorskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Starogard Gdański
Dodane 29 kwietnia 2024

MaxElektro Dostawca-Opiekun Magazynu NA STAŁE lub NA WAKACJE!!!

Wynagrodzenie

4 200 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Starogard Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BMożliwe środki transportu: SamochódDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

MaxElektro - AGD RTV Multimedia

Poszukujemy pracownika na stanowisko Dostawca - Opiekun Magazynu AGD RTV !

Praca na stałe, na okres wakacyjny lub w niepełnym wymiarze ( kwestia dogadania wymiaru i okresu umowy)

Pełny wymiar, stałe godziny pracy.

Umowa na czas nieokreślony, określony lub zlecenie - do wyboru.

Jesteś ze Starogardu Gdańskiego lub okolic? Dobrze znasz miasto i szukasz fajnej, stabilnej pracy w dobrej atmosferze? Zgłoś się do nas!

 Na czym będzie polegała Twoja praca?

Jako dostawca przewozisz sprzęt AGD RTV do klientów, wnosisz (wraz z drugą osobą) zmywarki, lodówki itp., niekiedy podłączasz np. pralki. Na miejscu opiekujesz się magazynem, dbasz o porządek, przyjmujesz dostawy, ustalasz transporty.

Obowiązki:

  • dostawy sprzętów AGD - RTV do domów klientów,

  • wnoszenie dostaw

  • montaż sprzętu AGD - RTV u klienta

  • przyjmowanie dostaw

  • ustawianie towaru w magazynie i na sklepie

  • przygotowywanie towaru do transportu

  • przygotowywanie pojazdu do transportu

  • remanent magazynu

  • utrzymywanie porządku

WYMAGANE PRAWO JAZDY KAT. B oraz kondycja fizyczna

Jesteś tym, kogo szukamy, jeśli:

  • posiadasz prawo jazdy kat. B

  • dobrze znasz Starogard Gdański i okolice

  • łatwo nawiązujesz kontakty i lubisz pracę z ludźmi,

  • chętnie się uczysz i jesteś gotowy dzielić się wiedzą z innymi,

  • angażujesz się w powierzone zadania i można na Tobie polegać.

  • posiadasz umiejętność samodzielnego działania

  • jesteś osobą zdyscyplinowaną, punktualną i rzetelnie podchodzisz do obowiązków

  • posiadasz kondycję fizyczną pozwalającą przenosić sprzęt AGD

Mile widziane :

  • doświadczenie w pracy polegającej na dostawie towaru

  • zainteresowania związane z motoryzacją

  • znajomość sprzętu AGD, elektryki lub hydrauliki

  • umiejętności techniczne

Jak aplikować ?

CV prosimy przesyłać za pomocą platformy OLX lub osobiście w placówce firmy przy ulicy Podgórnej 4 w Starogardzie Gdańskim.

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty!

Nie odpowiadam na SMS-y!!!

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Niniejszym udzielam zgody PHU Impuls Lesław Ossowski - MaxElektro Starogard Gdański, na przetwarzanie moich danych osobowych, znajdujących się w dokumentach aplikacyjnych, w celach związanych z rekrutacją zgodnie z Art. 6 ust.1 lit. a) RODO. Oświadczam, że otrzymałem informacje, o których mowa w art. 13 RODO (obowiązek informacyjny administratora danych)”.

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 915219615