2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Radom
Dodane 04 maja 2024

Mech. Elektromechanik samocho - z doswiadczeniem

Wynagrodzenie

6 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: Mazowszany 19 k/Radomia

Opis stanowiska:

- obsługa własnych pojazdów w zakresie wszystkich napraw i czynności eksploatacyjnych

-naprawy bieżące samochodów i naczep

-naprawy pojazdów zewnętrznych

-umiejętność obsługi komputerów diagnostycznych

- kompleksowe dokonywanie napraw mechanicznych

- utrzymanie właściwego stanu stanowiska ( urządzenia i narzędzia )

Wymagania:

- wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne lub Wyższe o profilu mechanik pojazdów samochodowych lub elektromechanik

- umiejętność diagnozowania i usuwania awarii przy pomocy urządzeń (komputera)

- wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej

- doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego lub elektromechanika

- prawo jazdy kat B mile widziane C+E

- zaangażowanie i dobra organizacja pracy

- dokładność, sumienność, samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

- pracę w pełnym wymiarze czasowym

- terminowe wynagrodzenie dwuskładnikowe

-dodatkowe wynagrodzenie za naprawy pojazdów zewnętrznych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

Po więcej informacji proszę dzwonić na podany numer telefonu : 60*******52

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stępień Sp. z o.o. dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 758418401