2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dolnośląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wrocław
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Krzyki
Mobilis Sp. z o.o.
Dodane 01 maja 2024

Mechanik autobusowy w #TeamMobilis

Wynagrodzenie

5 200 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ważne, z kim pracujesz! Dlatego dołącz do teamu Mobilis i sprawdź naszą ofertę.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Mechanik autobusowy z możliwością przygotowania do zawodu

Nasza zajezdnia: Wrocław, ul. Tyska 16 (Księże Wielkie)

Oferujemy:

·       Umowę o pracę plus system premiowania w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·       Dostęp do prywatnej opieki medycznej,

·       Możliwość skorzystania z benefitów takich jak: extra pieniądze na wypoczynek i święta, karta Multisport, ubezpieczenie na życie,

·       Darmową Warszawską kartę Miejską na I oraz II strefę,

·       Możliwość rozwoju zawodowego,

·       Możliwość wypoczynku wraz z rodziną w naszym ośrodku wypoczynkowym na Mazurach.

Opis stanowiska:

·       Naprawa autobusów poprzez montaż i demontaż części zamiennych/zespołów,

·       Wykonanie prac naprawczych poza terenem bazy (usuwanie awarii autobusów na trasie w ramach pogotowia technicznego),

·       Kontrola stanu części mechanicznych,

·       Naprawa części zamiennych i zespołów,

·       Konserwacja autobusów,

·       Dbanie o porządek na miejscu pracy i jego właściwy stan.

Wymagania:

·       Zaangażowanie i dyspozycyjność,

·       Umiejętność pracy w grupie,

·       Prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane, ale niekonieczne:

·       Doświadczenie przy prowadzeniu napraw pojazdów mechanicznych,

·       Znajomość zagadnień mechanicznych z budowy pojazdów,

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, nie czekaj dłużej!

Skontaktuj się z nami już dziś! Wyślij swoje aktualne CV.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 914163643