2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Opolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Tułowice
Exlabesa Extrusion Opole
Dodane 26 kwietnia 2024

Mechanik / Automatyk

Lokalizacja

Tułowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Jesteśmy Exlabesa!

Siłą zdolną do tworzenia i kształtowania poprzez aluminium wszystkiego, co tylko można sobie wyobrazić: Twoich pomysłów, Twoich wyzwań, Twojej działalności, Twojego świata. Ty inspirujesz energię, która nas porusza, my kształtujemy świat, który inspiruje Ciebie.

Z przekonaniem, doświadczeniem oraz pewnością co do naszych możliwości zaspokajamy wszelkie potrzeby naszych klientów, tak aby mogły zaistnieć długoterminowe relacje biznesowe. Wymaga to posiadania w zespole wykwalifikowanych i zmotywowanych pracowników, którzy pracują samodzielnie, są nastawieni na rozwiązania i rozwój osobisty. Umożliwia to niezawodną pracę od pierwszego kontaktu z klientem aż do terminowej realizacji, co jest szczególnie ważne. Działamy z myślą o każdym kto jest zmotywowany rozwijać się i tworzyć razem z nami, poprzez profesjonalne wdrożenie, szkolenia i wsparcie doświadczonych współpracowników. Dołącz do Nas!

O nas: pl.exlabesa.com/pl

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

 Nasze oczekiwania:

  •  wykształcenia zawodowego lub techniczne: elektryk, mechatronik , automatyk, elektromechanik lub pokrewne,

  • mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku jak również osoby chętne do przyuczenia do zawodu

  • mile widziane posiadanie aktualnych świadectw spawalniczych, elektrycznych, umiejętnościami elektromechanicznymi

  • mile widziane osoby posługujące się komunikatywnie językiem angielskim

  • gotowość pracy w systemie zmianowym

  • dobra organizacja czasu pracy

  • otwartości na rozwój

  • umiejętności pracy w zespole,

  • komunikatywności,

Twoje obowiązki:

  • montowanie, naprawa i utrzymanie w stałej sprawności technicznej urządzenia automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych

  • montowanie elementów i zespołów automatyki przemysłowej, aparatury kontrolno-pomiarowej oraz urządzeń precyzyjnych.

  • uruchamianie i obsługa układów automatyki przemysłowej oraz urządzeń precyzyjnych.

  • wymiana i naprawa uszkodzonych elementów oraz układów automatyki.

  • posługiwanie się dokumentacją technologiczną, czytanie rysunków i schematów elementów precyzyjnych i układów automatyki.

  • instalowanie, konserwacja, użytkowanie i naprawa urządzeń mechatronicznych.

  • projektowanie i programowanie urządzeń mechatronicznych.

  • obsługa i programowanie sterowników PLC i CNC

  • obsługa urządzeń współczesnych linii produkcyjnych.

  • planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji oraz napraw maszyn i urządzeń

  • pomiary parametrów procesów technologicznych

Oferujemy:

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,

  • zatrudnienie na pełny etat,

  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy,

  • wsparcie ze strony doświadczonych współpracowników,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • bardzo dobrą atmosferę w pracy,

  • możliwość awansu i podnoszenia kwalifikacji,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • parking dla pracowników,

  • dodatkowe benefity takie jak: darmowe bilety na mecze futsalu, spotkania i wyjazdy integracyjne, Wigilia pracownicza, zajęcia z języka angielskiego, firmowa odzież, dofinansowanie do szkoleń i kursów.

Lokalizacja

Tułowice,

Opolskie

Opolskie, Tułowice
ID: 663578698