2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kujawsko-pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Stary Zbrachlin
Dodane 10 kwietnia 2024

Mechanik ciągników, maszyn rolniczych i budowlanych

Wynagrodzenie

4 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stary Zbrachlin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Handlowo-Usługowa AGRI-KO Paulina Kowalczyk

Stary Zbrachlin 19

87-731 Stary Zbrachlin

NIP 8911580319

tel 53*******55

Poszukuje osoby do pracy na stanowisku: mechanik ciągników i maszyn rolniczych.

 Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- pracowitość, sumienność, punktualność

- dobra organizacja czasu pracy

- prawo jazdy kat. B

Opis stanowiska:

            - przeglądy i konserwacja maszyn

            - diagnozowanie usterek

            - naprawa gwarancyjna i pogwarancyjna maszyn rolniczych

            - wykonywanie zleconych usług serwisowych (przegląd/naprawa/obsługa maszyn) w warsztacie, jak i w terenie

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełny etat

- szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

- niezbędne narzędzia pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności

Lokalizacja

Stary Zbrachlin,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Stary Zbrachlin
ID: 910815924