2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kujawsko-pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Machnacz
Dodane 23 kwietnia 2024

Mechanik do Działu Utrzymania Ruchu.

Lokalizacja

Machnacz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem, do naszego zakładu Machnaczu poszukujemy Mechanika do Działu Utrzymania Ruchu.

Zadania, które przed Tobą stawiamy:

• Wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii elektrycznych/mechanicznych maszyn i urządzeń,

 • Wykonywanie prac naprawczych i remontowych oraz przeglądów okresowych,

 • Prowadzenie przeglądów harmonogramowych i prac konserwacyjnych,

• Nadzorowanie zgodnego ze standardami stanu technicznego maszyn i urządzeń,

 • Odpowiedzialność za planowanie i kontrolę stanów zapasów części zamiennych oraz prowadzenie stosownej dokumentacji w tym zakresie,

• Realizacja bieżących zadań wyznaczonych przez przełożonych,

• Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń,

• Wdrażanie ulepszeń i nowych rozwiązań,

• Wspieranie współpracowników swoją wiedzą i doświadczeniem.

Nasze wymagania:

• Przygotowanie zawodowe o profilu mechanicznym (preferowane kierunki: mechanika, budowa pojazdów samochodowych, mechatronika, automatyka i robotyka),

• 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

• Podstawowa znajomość układów i schematów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych,

• Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,

• Podstawowa znajomość czytania rysunku technicznego,

• Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki,

• Gotowość do podnoszenia kwalifikacji,

Wybranym Kandydatom oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie będącej liderem w swojej branży

  • pracę w ambitnym, entuzjastycznym zespole

  • niezbędne narzędzia pracy

  • wynagrodzenie od 6000 brutto

Lokalizacja

Machnacz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Machnacz
ID: 734923241